9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wziął udział w uroczystości wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Przybyłych Jubilatów oraz ich najbliższych powitał Andrzej Krzysztoforski Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu, złożył on również życzenia i wyraził uznanie za wieloletni wkład w pielęgnowanie związku.
Prezydent Robert Choma w swoim wystąpieniu oprócz złożonych gratulacji podkreślił, iż „obecnie w pogoni za pieniądzem zapominamy o najważniejszych wartościach o rodzinie, wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Postawa prezentowana przez jubilatów zasługuje na szczególne uznanie i jest wzorem godnym do naśladowania przez ludzi młodych”. Następnie odbyła się ceremonia wręczenia medali, które przyznaje Prezydent RP na wniosek Prezydenta Miasta Przemyśla. Nie zabrakło również życzeń i gratulacji od najbliższych, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.
W imieniu Radnych Rady Miejskiej życzenia złożył Jacek Dygut Przewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia. Podczas uroczystości medale zostały wręczone 4 parom, a są to Państwo:

1.Kroczek Andrzej i Krystyna;
2.Kupiniak Jan i Halina;
3.Kowal Kazimierz i Janina;
4.Kornak Roman i Maria.

Jeszcze raz składamy gratulacje, jednocześnie życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGUroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGUroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGUroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

Opublikował:  | Data publikacji: 28-01-2009 13:22
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-10-2010 10:22