10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wziął udział w uroczystości wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Przybyłych Jubilatów oraz ich najbliższych powitał Andrzej Krzysztoforski Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu, złożył on również życzenia i wyraził uznanie za wieloletni wkład w pielęgnowanie związku.
Prezydent Robert Choma w swoim wystąpieniu oprócz złożonych gratulacji podkreślił, iż „obecnie w pogoni za pieniądzem zapominamy o najważniejszych wartościach o rodzinie, wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Postawa prezentowana przez jubilatów zasługuje na szczególne uznanie i jest wzorem godnym do naśladowania przez ludzi młodych”. Następnie odbyła się ceremonia wręczenia medali, które przyznaje Prezydent RP na wniosek Prezydenta Miasta Przemyśla. Nie zabrakło również życzeń i gratulacji od najbliższych, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.
W imieniu Radnych Rady Miejskiej życzenia złożył Jacek Dygut Przewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia. Podczas uroczystości medale zostały wręczone 4 parom, a są to Państwo:

1.Kroczek Andrzej i Krystyna;
2.Kupiniak Jan i Halina;
3.Kowal Kazimierz i Janina;
4.Kornak Roman i Maria.

Jeszcze raz składamy gratulacje, jednocześnie życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGUroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie (260,66KB)

JPGUroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie (332,31KB)

JPGUroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie (316,97KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 28-01-2009 13:22
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 18-10-2010 10:22