1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dwa nowe infokioski (Samoobsługowe punkty informacyjne)

Informacja turystyczna to niezbędny składnik promocji turystycznej miasta. Kontynuując rozpoczęte działania w zakresie dostępności do informacji turystycznej, Urząd Miejski zakupił kolejne urządzenia informacyjne. Są to infokioski (infomaty wiszące), które zostały zamontowane w Urzędzie Miejskim oraz na Zamku Kazimierzowskim.   Do tej pory na terenie miasta funkcjonował  1 model infokiosku usytuowany na pl. Niepodległości. Te urządzenia multimedialne są  łatwe w obsłudze poprzez zastosowanie w nich technologii dotykowej.

 

Działające całodobowo Infokioski dają możliwość dostępu zarówno do strony internetowej Urzędu Miejskiego (bez możliwości dotarcia do zewnętrznych stron internetowych), jak i osobnej strony poświęconej informacji turystycznej oraz komunikacji e-mailowej. Dodatkową atrakcją jest możliwość  zrobienia zdjęcia i przesłania go drogą e-mailową oraz  skorzystanie z kamery zainstalowanej w urządzeniu.

JPGinfokiosk

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl