10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Koncert Walentynkowy

W sobotę 14 lutego br. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu odbędzie się Koncert Walentynkowy pt: „Przyjaciółki, czyli jak zrobić recital”. Połączone dialogami dwa półrecitale śpiewających aktorek Katarzyny Jamróz i Katarzyny Zielińskiej wykonane z towarzyszeniem Grupy Mo Carta, która akompaniuje aktorkom podczas całego wieczoru, jak również wykonuje szereg muzycznych żartów gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.
Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Biurze Klubu „Niedźwiadek”, Rynek 1 oraz w Sklepie Muzycznym Musicland przy ul Serbańskiej 13.
W imieniu organizatora Przemyskiego Centrum Kultury i nauki „ZAMEK” serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGZapraszamy na Koncert Walentynkwy

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl