15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
fot_G_Karnas_5011.jpeg
Ilustrowany Przewodnik po Przemyślu z Arturem Andrusem.

Trwają zdjęcia do programu telewizyjnego promującego nasze miasto pn. "Ilustrowany Przewodnik po Przemyślu". Jego gospodarzem jest Artur Andrus, jedna z najbardziej znanych postaci polskiej sceny i mediów, związany rodzinnie z naszym województwem. Emisja programu jest przewidziana na wczesną jesień na antenie TVP Regionalna oraz TVP Rzeszów.

Edukacja i sport
2.jpeg
Kreatywne wakacje

Precz z nudnymi koloniami! Przepis na wspaniałe wakacje trafi do gmin! Wakacje mogą być ciekawsze i mądrzejsze, oby tak samo stało się z polską szkołą. Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC ma przepis na wakacje dla młodych ludzi, które wzmacniają i ciało, i ducha.

Organizacje pozarządowe
Nowa kadencja Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

W dniu 22 lipca 2015 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych nowej kadencji.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
spekta.jpeg
Laboratorium przemyskiego MPEC-u zyskało kolejne, nowoczesne urządzenia analityczno-pomiarowe wspomagające jego funkcjonowanie.

Przed kilkoma dniami, w ramach realizacji kolejnego etapu modernizacji wyposażenia, funkcjonujące przy ciepłowni „Zasanie” laboratorium zyskało kolejne, nowoczesne urządzenia analityczno-pomiarowe wspomagające jego funkcjonowanie.

Gospodarka
LOGOTYP-KONGRES-2015.jpeg
Niejedno imię przedsiębiorczości – V Europejski Kongres MŚP już w październiku!

V Europejski Kongres dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw – to wydarzenie na którym nie może zabraknąć żadnego przedsiębiorcy szukającego ciekawych rozwiązań dla swojej firmy, ale także tych osób, które dopiero myślą o założeniu działalności gospodarczej. Każdy znajdzie coś dla siebie; organizatorzy tegorocznego kongresu przygotowali ponad 50 paneli dyskusyjnych, a do udziału zaprosili wielu ciekawych ekspertów z różnych dziedzin.